Keresés

Részletes keresés

Blaze of Glory2 Creative Commons License 2005-04-04 12:55:47 447
Az attól függ, milyen vastag (hány réteg) a pausz (sajna ha csak 1, akkor sem tudok pontos adatot mondani :-( ),no meg milyen messze teszed a vaku villanócsövétől. Kompenzálni mindenképp kell, ha digitgéped van, nem olyan nagy baj, ha nincs, akkor es. meg tudsz vki digittel fotózót kérni, hogy 1 adott összeállításnál mennyivel csökken a kulcsszám.
A hozzászólás:
Kreta Creative Commons License 2005-04-02 17:42:52 442
A pausz papít mennyivel csökketni a vaku fényerejét?
Akarok diffúzort csinálni de nem tudom kell-e kompenzálni ilyenkor.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!