|
|
|
|
 |
Blaze of Glory2
2005-04-04 12:55:47
|
447
|
| Az attól függ, milyen vastag (hány réteg) a pausz (sajna ha csak 1, akkor sem tudok pontos adatot mondani :-( ),no meg milyen messze teszed a vaku villanócsövétől. Kompenzálni mindenképp kell, ha digitgéped van, nem olyan nagy baj, ha nincs, akkor es. meg tudsz vki digittel fotózót kérni, hogy 1 adott összeállításnál mennyivel csökken a kulcsszám. |
|
A hozzászólás:
 |
Kreta
2005-04-02 17:42:52
|
442
|
A pausz papít mennyivel csökketni a vaku fényerejét? Akarok diffúzort csinálni de nem tudom kell-e kompenzálni ilyenkor. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|