|
|
|
|
 |
Blaze of Glory2
2005-04-04 12:51:09
|
446
|
Köszi szépen! Sunpak sp-140e- mvan (14 kulcsszám) Jujj, mi lesz itt :-) |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-04-02 13:48:28
|
441
|
| Vivitar 16M vakut (kb. 4000ft) becsúsztatod egy Soligor FT-3-ba (kb. 3500ft), ami elvillantja más villanásra, ez 7500ft, 16os kulcsszám (a repülőket nem zavarja), és az FT-3 alján van állványmenet. Vagyis a női része. Tudod, amibe be kell csavarni. Nem jut eszembe a neve. Én ezt (is) használom derítésre, most gumizok össze kettőt, elé pausz, elé fehér esernyő, hú de szép lágy fény!! Az árhoz képest. |
|
Előzmény:
 |
Blaze of Glory2
2005-04-01 18:00:48
|
437
|
Helló!
Nem tudtok ajánlani valami olcsóbb, vezetéknélküli kioldással (beépített infra szenzor, vagy hasonló megoldás), kisebb (14-16-20) kulcsszámú vakut derítéshez? Nem Sb-800-as szinten, úgy 10E Ft-ig. Automatika nem kellene, csökkenthető teljesítmény viszont előny lenne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|