|
|
|
|
 |
Br-1
2005-04-03 15:30:48
|
902
|
Sajnos az utódlás kérdése megoldatlan maradt.Tinus öregecske már és nem vette fel.
Ha esetleg hallasz egy kallodó brit nőstényről akkor kérlek értesíts okvetlenül!
Tinuskát meg ivartalaníttatjuk,hogy békében élhesse a tüzelés viszontagságaitól mentesen öreg napjait. |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2005-04-02 12:53:46
|
901
|
Meg ám!
De olyan jó idő volt,hogy a kuttyal mentünk egy nagyot.
Örülök,hogy ilyen jól beilleszkedett a kiscsávó..)))
Itt is jött volna szegénykém,de Csipi jól lemorogta,ugyhohy csak a közelben tudott aludni,vagy Cukival bujtak össze. |
|
Előzmény:
 |
Br-1
2005-04-02 12:48:51
|
900
|
Szia!
Megszöktetek a locsolók elől??))
Igen nagyon jól kijönnek egymással,sőt keresik is egymást ha bújocskáznak.Sőt engem is keres ha éppen nem vagyok szem előtt,mert állandóan ott akar lenni ahol én vagyok.Velem alszik az ágyban.)
Készítettem egy-két képet is róla,amint feltettem a gépre átküldök belőle majd.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|