|
|
|
|
 |
ziko3
2005-04-02 12:53:46
|
901
|
Meg ám!
De olyan jó idő volt,hogy a kuttyal mentünk egy nagyot.
Örülök,hogy ilyen jól beilleszkedett a kiscsávó..)))
Itt is jött volna szegénykém,de Csipi jól lemorogta,ugyhohy csak a közelben tudott aludni,vagy Cukival bujtak össze. |
|
A hozzászólás:
 |
Br-1
2005-04-02 12:48:51
|
900
|
Szia!
Megszöktetek a locsolók elől??))
Igen nagyon jól kijönnek egymással,sőt keresik is egymást ha bújocskáznak.Sőt engem is keres ha éppen nem vagyok szem előtt,mert állandóan ott akar lenni ahol én vagyok.Velem alszik az ágyban.)
Készítettem egy-két képet is róla,amint feltettem a gépre átküldök belőle majd.
|
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-03-28 20:47:05
|
899
|
Örülök,hogy jól vagytok! Leányzó már megbékélt,hogy osztozni kell??..)))
Elmentünk itthonról..)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|