Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-04-02 12:53:46 901

Meg ám!

De olyan jó idő volt,hogy a kuttyal mentünk egy nagyot.

 

Örülök,hogy ilyen jól  beilleszkedett a kiscsávó..)))

Itt is jött volna szegénykém,de Csipi jól lemorogta,ugyhohy csak a közelben tudott aludni,vagy Cukival bujtak össze.

A hozzászólás:
Br-1 Creative Commons License 2005-04-02 12:48:51 900

Szia!

Megszöktetek a locsolók elől??))

Igen nagyon jól kijönnek egymással,sőt keresik is egymást ha bújocskáznak.Sőt engem is keres ha éppen nem vagyok szem előtt,mert állandóan ott akar lenni ahol én vagyok.Velem alszik az ágyban.)

Készítettem egy-két képet is róla,amint feltettem a gépre átküldök belőle majd.

 

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-03-28 20:47:05 899

Örülök,hogy jól vagytok! Leányzó már megbékélt,hogy osztozni kell??..)))

 

Elmentünk itthonról..)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!