Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-04-05 20:16:29 106

Szia 205t16!

 

És meg lehetne tudni ennek a helynek az elérhetőségét?

 

Megosztanád veled/velünk?

 

Attila

A hozzászólás:
205T16 Creative Commons License 2005-04-02 12:27:28 104
Abban nem tudok segíteni. De ha valakinek fa nyílászáró kellene, tudok egy nagyon jó kis műhelyt, ahol első osztályú minőséget állítanak elő. Hossztoldott csomómentes borovi fenyőtömbből, véglegesen (három rétegben) felületkezelve és beépítve(!!!), K=1,1-es 4-16-4-es low üvegekkel pl egy 120X120-as bukó nyíló ablak 53.242 Ft.
Előzmény:
Emi2 Creative Commons License 2005-04-01 14:12:31 103
Műanyagot.
Esetleg tudsz valakit?
Én hétfő reggel leszek legközelebb, ezért majd csak akkor reagálok.
Kellemes hétvégét!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!