Keresés

Részletes keresés

Koma86 Creative Commons License 2005-04-01 23:37:48 122
szerintem ez április 1.es vicc.
gitana19 Creative Commons License 2005-04-01 22:20:19 121
Ja, és kabát még1szer: Pozsonyban kifejezetten jó idő volt, de ezek a fagyos kölykök úgy beöltöztek! Amikor én 1 vékony hosszúujjúban voltam, akkor a Maniche széldzsekiben vacogott.
A hozzászólás:
gitana19 Creative Commons License 2005-04-01 22:16:25 120
A http://www.maisfutebol.iol.pt és az közszolg 1es rádióadó szerint JM otthagyja az idény végén a Chelseat, mert összeveszett a vezetőséggel az eltiltás miatt. A fociújság szerint a válogatottnál folytatja. Érdekes lenne... Kérdés, h a Madaíl, a port. szövetség elnöke tud-e már róla...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!