|
|
|
|
 |
Koma86
2005-04-01 23:37:48
|
122
|
| szerintem ez április 1.es vicc. |
|
 |
gitana19
2005-04-01 22:20:19
|
121
|
| Ja, és kabát még1szer: Pozsonyban kifejezetten jó idő volt, de ezek a fagyos kölykök úgy beöltöztek! Amikor én 1 vékony hosszúujjúban voltam, akkor a Maniche széldzsekiben vacogott. |
|
A hozzászólás:
 |
gitana19
2005-04-01 22:16:25
|
120
|
| A http://www.maisfutebol.iol.pt és az közszolg 1es rádióadó szerint JM otthagyja az idény végén a Chelseat, mert összeveszett a vezetőséggel az eltiltás miatt. A fociújság szerint a válogatottnál folytatja. Érdekes lenne... Kérdés, h a Madaíl, a port. szövetség elnöke tud-e már róla... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|