|
|
|
|
 |
205T16
2005-04-02 12:27:28
|
104
|
| Abban nem tudok segíteni. De ha valakinek fa nyílászáró kellene, tudok egy nagyon jó kis műhelyt, ahol első osztályú minőséget állítanak elő. Hossztoldott csomómentes borovi fenyőtömbből, véglegesen (három rétegben) felületkezelve és beépítve(!!!), K=1,1-es 4-16-4-es low üvegekkel pl egy 120X120-as bukó nyíló ablak 53.242 Ft. |
|
A hozzászólás:
 |
Emi2
2005-04-01 14:12:31
|
103
|
Műanyagot. Esetleg tudsz valakit? Én hétfő reggel leszek legközelebb, ezért majd csak akkor reagálok. Kellemes hétvégét!! |
|
Előzmény:
 |
205T16
2005-04-01 12:54:04
|
102
|
| Milyen nyílászárókat szeretnél? Fa vagy műanyag? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|