|
|
|
|
 |
Emi2
2005-04-01 14:12:31
|
103
|
Műanyagot. Esetleg tudsz valakit? Én hétfő reggel leszek legközelebb, ezért majd csak akkor reagálok. Kellemes hétvégét!! |
|
A hozzászólás:
 |
205T16
2005-04-01 12:54:04
|
102
|
| Milyen nyílászárókat szeretnél? Fa vagy műanyag? |
|
Előzmény:
 |
Emi2
2005-03-31 12:51:59
|
101
|
ziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni?
Nyílászáró szaküzletet keresek, akik megbízhatóak és jó minőségű terméket forgalmaznak. Ja és nem csillagászati árakkal dolgoznak. A cél megyék: Baranya, Tolna, Somogy.
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|