|
|
|
|
 |
darklight
2005-04-01 23:36:59
|
35
|
| Professzor úr! Ez több mint gyanús... Te valami Dunatévés reklámember vagy? :-O |
|
 |
lujza777
2005-04-01 15:51:53
|
34
|
Azta! Ezt tényleg el sem hiszem! Lehet nosztalgiázni! :o)))))))
|
|
 |
ARic
2005-04-01 09:29:29
|
33
|
| na neee, te ezt előre tudtad..., csak így vezetted be?:)))) vagy ennyire jól szugerálsz?:))))) |
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr_
2005-04-01 09:16:10
|
32
|
Emberek, csoda történt!
Duna Tv, 2005. április 17. 10 óra 20 perc:
Panda maci kalandjai |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|