|
|
|
|
 |
PenFV
2005-04-01 17:53:12
|
436
|
rámiusz
Itt van egy viszonylag egyszerű szerkezet, amivel lehet vezérelni a slave vakut. A Te esetedben a Sunpak 3600-at. Ráadásul ez a kütyü programozható hogy hányadik villanásra induljon, mert vannak olyan vakuk amelyek az első villanással mérik be mekkora fényre lesz szükség, vagy a vörösszem elkerülése végett néhány kisebb villanást adnak a felvétel előtt. Ha van olyan ismerősöd aki az elektronikában jártas és hajlandó Neked összeállítani akkor viszonylag olcsón megúszod az egészet, mert az anyagára nem haladja meg 1000 Ft-t. |
|
A hozzászólás:
 |
rámiusz
2005-04-01 08:28:20
|
434
|
Ezek szerint én rosszul értelmeztem a trigger voltage-et...
I'm sorry a félrevezető HSZ-ért.
Lényeg a lényeg, ne használd leválasztó nélkül. Inkább azt a kis bizbaszt vedd meg pár 1000ért, vagy csináld/csináltasd meg, minthogy a drága gép süljön meg. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|