|
|
|
|
 |
rámiusz
2005-04-01 08:22:57
|
433
|
Hello Andreas
Szerintem ne nagyon forszírozd a használatát. Egy fórumozótól kaptam 1-2 jó cikket. Abban olvastam az ilyen "őskori" vakuk használatának a veszélyeiről. Én egy Sunpak AZ 3600 nyeles vakuval vagyok így.
Szerintem az elsülés pillanatában megy a tüsi. Ha működőképes maradt a Panasonicod, örülj neki. Én a helyedben 2x is meggondoltam volna mielőtt odaadom az eladónak, hogy próbálgassa azzal a vén vakuval... |
|
A hozzászólás:
 |
Andreas
2005-04-01 07:35:52
|
431
|
Sziasztok, Kaptam egy elég régi Sunpak Auto 240 tipusú középérintkezős vakut. Egy Panasonic FZ20-ashoz szeretném használni de sajnos semmit nem tudok erről a vakuról és a hálón sem találok róla semmit mivel a preinternet korból származik. Kölcsön fogok kérni egy multimeter-t, de nem tudom a veszélyesen nagy feszültség már feltöltött állapotban mérhető a talpon, vagy csak az elsütés pillanatában jön vissza valami tüske? (ergo számomra mérhetetlenül) A kipróbálás már megvolt (sajnos?), amikor az eladótól megkérdeztem hogy működik-e ez a vaku a fényképezőgéppel. "Persze, adja csak ide" és tényleg működött.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|