|
|
|
|
 |
Professzor úr_
2005-03-31 14:52:02
|
31
|
| Szerintem az a cím, amit írtam. Majd megnézem otthon. |
|
A hozzászólás:
 |
morzsavadász
2005-03-31 13:36:12
|
30
|
| nekem megvolt. Péter és a fóka talán a cím? |
|
Előzmény:
 |
Professzor úr_
2005-03-31 13:24:53
|
29
|
És a jegesmedvével mi a helyzet?
Ha már, jegesmedve, edmlékeztek A fehér fóka c. képregényre (egyszeri kiadvány) a '80-as évek második feléből?
Egy kisfiú (talán Peter) a vakációt a nagyapjánál tölti egy északi szigeten. A sziget fókáit a prémvadászok fenyegetik, azonban a jegesmedve, valamint Peter és a nagyapja segítségével sikerül megmenekülniük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|