|
|
|
|
 |
PenFV
2005-03-31 11:47:17
|
428
|
Ne használd a felsorolt gépekhez mert tönkreteszi őket. A Sunpak 3600 thyrisztoros vacu szinkroncsatlakozóján 194 Volt feszültséget mértek. PeFv |
|
A hozzászólás:
 |
rámiusz
2005-03-31 11:03:46
|
427
|
Hello guruk.
Történt némi előrelépés a SUNPAK 3600 AZ Thyristor vakuval kapcsolatban. A lomtárunkból sikerült előbányásznom a vaku enyhén patinás érintkezőjő NiCd akkuját, a gyorstöltőjét és a vállszíjas nagy teljesítményű akkut. Próba cseresznye módon megpróbáltam az öreg akkut feltölteni, hátha még működik. Láss csodát működött. Mihylst behelyeztem a villanóba, már hallottam is a halk sipolást, ahogy töltött. A teszt gombbal elvillantottam. Itt ért egy kellemetlen meglepi. Én marha belenéztem... No comment... Vagy 5 percig alig láttam. :)
Valaki segítsen már, kideríteni, hogy használhatom-e a már említett digigépekkel (CASIO QV-5700; NIKON CoolPix 8700) mert nem merem összedugni őket, csak úgy...
Kár volna mindkettőért... Pláne, hogy a Casio nem is saját, a Nikon, meg hiteles...
eke, kösz az infót, de én egy kicsit bővebb tájékoztatóra gondoltam.
Előre is thanx |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|