|
|
|
|
 |
2toth
2005-03-30 12:11:01
|
41
|
"Megnyugtató hallanai éjszakánként a hűtő búgását, reggel meg az első pillantásod a mosogatón lévő mosatlanra esik.. :))"
Ez egy szobás lakásra vonatkozik. De több szobánál ilyen nincs, mert nem abban a helységben alszol, ahol a konyha is van.
De azt hiszem, ez már nem az eredeti téma. Van aki szerti az amerikai konyhát, van aki nem. Lehet, hogy majd mi is megutájuk idővel, de egyelőre örülök, hogy az lesz. |
|
 |
Catman
2005-03-30 11:53:04
|
39
|
Na igen. De gondolom ha lenne egy osszesen 25nm-es helyiseged a konyha es a nappali szamara, akkor inkabb valasztanad az egy nagy teret, mint a ket kicsit...
Ami a szagokat illeti, az kulon konyha eseten is kijut a haz tobbi reszebe, foleg, ha a konyhan nincs ablak... |
|
A hozzászólás:
 |
petike23
2005-03-30 11:25:42
|
38
|
"Mennyivel kerülne többe egy lakás, ha még 1 plusz falat is felhúznak"
1.) nem csak 1 plusz fal kell, hanem + néhány négyzetméter (még egy kis tea-konyhának is kell legalább 3 négyzetméter: ez 300e/nm (szerény!!) árral számolva 1 milla
2.) fal, ajtó, szellőző, csempe
"Egy külön konyhában szerencsétlen háziasszony folyamatosan el van szigetelve a családtól, miközben az éli életét."
Nálunk ilyen van: étkezőkonyha.
Azaz amíg a háziasszony főz, az étkezőben a gyerekek írják a leckét, olvasnak, stb.
horrible dictu még segítenek is neki.
"Amerikai konyhával ez a problém a megoldódik."
A kajaszag (hagyma, pörkölt) meg nem olyan zavaró, ha beivódik a ruhákba, függönybe, meg az ágyneműbe.. :)
Megnyugtató hallanai éjszakánként a hűtő búgását, reggel meg az első pillantásod a mosogatón lévő mosatlanra esik.. :)) |
|
Előzmény:
 |
2toth
2005-03-25 14:39:12
|
22
|
Nem hiszem, hogy az amerikai konyha sporolási célokat szolgálna. Mennyivel kerülne többe egy lakás, ha még 1 plusz falat is felhúznak? A lakás árához képest elhanyagolható.
Egyébként az amerikai konyha szerintem jó találmány. Egy külön konyhában szerencsétlen háziasszony folyamatosan el van szigetelve a családtól, miközben az éli életét. Én mindig is utáltam egyedül lenni a konyhában, míg a többiek a nappaliban tévéztek vagy mást csináltak. Amerikai konyhával ez a problém a megoldódik. Mivel egy tér az egész, így az ember főzés közben is a családjával lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|