Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2005-03-30 00:41:23 3

Nem félek. Láttam az arcodon, hogy csak viccből írtad:)

A hozzászólás:
pindiy Creative Commons License 2005-03-30 00:35:48 2
Miből gondolod, hogy éppen nem bámulnak....
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2005-03-30 00:19:23 -

A Sim City (The Sims, Sim Earth, stb..) mintájára kellene írni egy Sim Hungary programot. Minden magyar állampolgár jogosult lenne használni. Az életünk ezután puszta játék lenne:)

 

A felülnézeti térkép a Földhivatal adatai alapján készülne el + némi műholdas rásegítés ( a mezőgazdasági támogatások miatt úgyis kell), be lehetne jelölni az egyes lakásokba, az abba bejelentett lakosokat. A lakosoknak a bejelentett munkahelyét. Ráklikkelve egy emberre megjelenne az adóbevallása, egészségügyi számlája, betegségei. A ház elé be lehetne rajzolni a nyílvántartott autót. Az emberkére rá lehetne rajzolni a személyi igazolvány képét (úgy is digi formában van), egy gyárra/telephelyre kattintva megjelenne a dolgozók listája/adóbevallása. Lehetne nézegetni a bevételt/kiadást/tőzsdei árfolyamot. Mindezt valós időben. Lehetne monitorozni az adók hatását, felméréseket végezni a felhasználók (a magyar állampolgárok) között, hogy mire van szükség, stb... Végülis az adatok megvannak hozzá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!