|
|
|
|
 |
glycerin
2005-03-30 01:13:58
|
5
|
...inkább FinalFantasy XIII.HU legyen ;))
De elképzeltem, ahogy a korrupt politikusoknak -csíter módjára- egyszercsak megnő az egyenlege... ilyenkor megjelenhetne mondjuk egy sírkő, és mehetne a 'moaning' a rokonok körében - ld. Sims 1. |
|
 |
pindiy
2005-03-30 00:35:48
|
2
|
| Miből gondolod, hogy éppen nem bámulnak.... |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2005-03-30 00:19:23
|
-
|
A Sim City (The Sims, Sim Earth, stb..) mintájára kellene írni egy Sim Hungary programot. Minden magyar állampolgár jogosult lenne használni. Az életünk ezután puszta játék lenne:)
A felülnézeti térkép a Földhivatal adatai alapján készülne el + némi műholdas rásegítés ( a mezőgazdasági támogatások miatt úgyis kell), be lehetne jelölni az egyes lakásokba, az abba bejelentett lakosokat. A lakosoknak a bejelentett munkahelyét. Ráklikkelve egy emberre megjelenne az adóbevallása, egészségügyi számlája, betegségei. A ház elé be lehetne rajzolni a nyílvántartott autót. Az emberkére rá lehetne rajzolni a személyi igazolvány képét (úgy is digi formában van), egy gyárra/telephelyre kattintva megjelenne a dolgozók listája/adóbevallása. Lehetne nézegetni a bevételt/kiadást/tőzsdei árfolyamot. Mindezt valós időben. Lehetne monitorozni az adók hatását, felméréseket végezni a felhasználók (a magyar állampolgárok) között, hogy mire van szükség, stb... Végülis az adatok megvannak hozzá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|