Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2005-03-29 22:42:54 72
Pedig általános gyakorlat.
Előzmény:
blade500 Creative Commons License 2005-03-28 18:21:41 70
Aranyos a történeted. Bár én nem rakok ilyen árú olajat az autómba, valszeg sarkon fordulnék ha a 4 perces munkát nem várhatnám meg és nem nézhetem, hogy azt az olajat teszik- e bele amit vettem. Ílyen próbálkozással még nem szembesültem, de szerintem simán hülyére veszik az embert ha hagyja és nincs résen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!