|
|
|
|
 |
Markoh
2005-03-29 19:44:23
|
423
|
Szevasz _mirmur_!! Ha gondolod, próbáld ki az én slave vakumat, amit pont most hirdettem meg. bekapcsolod a slave funkciót második villantásra (legtöbb digit). Ha érdekel a mail címem: mash75@freemail.hu. Ha meg nem tetszik, akkor legalább kipróbáltad. Amugy ha valami lágyító előtétet teszel elé, makróhoz megfelelhet. |
|
A hozzászólás:
 |
_mirmur_
2005-03-29 18:35:15
|
422
|
tudod nekem nincs vakupapucs a gépemen igy csak slave vakut tudok alkalmazni.
De azért megvenni mert az jó lehet vétek lenne, hosszas kisérletezés kell hozzá hogy megfelelő a célomnak vagy sem, jelen esetben a makró fotózásra.
Állitólag ami van a raynoxnak asszem körlámpája elég jó cumó. cska 30e forint asszem. vagy 40? :)
rátekerem az 55mm-es adapterre, még lehet plusz fehér "tölcsért" csavarni, hogy pont a témára terelje a fényt. van hozzá egy adapter, mely 6 ceruzával megy, és ennyi. Aki ért hozzá nem egy nagy kaland összeberhelni, csak én nem tudom.
De kiváncsi lennék mit tud a slave vakuval. végülis diffuzort lehet elé tenni hogy ne legyen nagy a fényerő, de gondolj bele, kint a természetben ilyenekkel szüttyögni, elég macera. és mindezt egy póknál megcsinálni, aki elszalad két pillanat alatt. :/ |
|
Előzmény:
 |
Kreta
2005-03-29 16:31:23
|
421
|
Szerintem valami Slave funkcióval rendelkező vakut kéne keresned. Az elvillan a beépített vaku villanására, és oda teszed ahova akarod. Lámpával szerintem nagyon bonyolult. Én azt hittem, hogy a 2x500 wattos OBI-s lámpák majd milyen erős fényt adnak. Hát a Soligor 340es vaku szerte szét veri. Igaz csak egy pillanatig. Asszem az ilyen verziója a 340 esnek 18 000 környékén van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|