|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-03-29 20:38:30
|
125
|
Én itt szoktam 5leteket szedni, ha van időm... http://index.hu/tech/digicam/
Na, de ezt gondolom mindenki ismeri. Hol vannak a beígért képek?
MA sikerült vennem egy pofás kis fotó táskát... Csak úgy leírom..:) Körbejártam a várost, mire a végén a Samsonite boltban találtam egy nagyon jót.. Csak, hát nem volt kedvem 18 ezret adni érte.... Így aztán bementem a Photo hall-ba, ahol 7 ezresért vettem egy szinte ugyanolyat.. 1-2 dologban különbözik, meg nem olyan márkás..(Soligor).. Viszont megmaradt 11 ezrem, amiből egyből vettem egy kártyaolvasót 3 ezerért, a többit meg beraktam a perselybe a vakura..:)) |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-03-29 18:31:59
|
124
|
Nézd meg a www.fotovilag.hu képtárát! Engem meglepett, hogy egyesek kis kompaktokkal milyen jó képeket tudnak csinálni! |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2005-03-29 17:39:58
|
123
|
| Kezdem kényelmetlenül érezni magam köztetek...:)) Ennyi profi fotós közé, én nem megyek a dugó kis E-10-emmel....:)))) Amúgy érdekes (pont ma beszéltem ezt egy ismerőssel...), hogy minél jobb gépe van valakinek, arányosan növekszik az önbizalma, és ezzel együtt a képei minősége is.. És nem csak a gép minősége miatt.. pl. Mióta megvan az oly-m, azóta szinte mindegyik fotós szóbaáll velem..:) Kivéve egyet, de ő már csak ilyen.. Azóta én is szivesebben fotózok, és szerintem jobbak a témáim is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|