|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-03-29 22:28:20
|
128
|
| Ma már nem tudok felrakni képeket, de a hétvégén bepótolom. Addig nem leszek netközelben. |
|
 |
toth-abri
2005-03-29 18:31:59
|
124
|
Nézd meg a www.fotovilag.hu képtárát! Engem meglepett, hogy egyesek kis kompaktokkal milyen jó képeket tudnak csinálni! |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-03-29 17:39:58
|
123
|
| Kezdem kényelmetlenül érezni magam köztetek...:)) Ennyi profi fotós közé, én nem megyek a dugó kis E-10-emmel....:)))) Amúgy érdekes (pont ma beszéltem ezt egy ismerőssel...), hogy minél jobb gépe van valakinek, arányosan növekszik az önbizalma, és ezzel együtt a képei minősége is.. És nem csak a gép minősége miatt.. pl. Mióta megvan az oly-m, azóta szinte mindegyik fotós szóbaáll velem..:) Kivéve egyet, de ő már csak ilyen.. Azóta én is szivesebben fotózok, és szerintem jobbak a témáim is. |
|
Előzmény:
 |
DIE_ROBOTER
2005-03-29 09:26:12
|
122
|
Hétvégén én is lőttem pár képet Debrecenben az állatkertben, finoman fogalmazva nem művészfotók, de a gyerekeknek jó lesz emlékbe:
http://www.freeweb.hu/dieroboter/littlemonkey.jpg
http://www.freeweb.hu/dieroboter/libus.jpg
Ez utóbbi vágatlan, csak resize volt. Egyszer tényleg jó lenne közösen megszállni Nyíregyházán az állatparkot és kattogtatni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|