Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-03-29 17:39:58 123
Kezdem kényelmetlenül érezni magam köztetek...:)) Ennyi profi fotós közé, én nem megyek a dugó kis E-10-emmel....:)))) Amúgy érdekes (pont ma beszéltem ezt egy ismerőssel...), hogy minél jobb gépe van valakinek, arányosan növekszik az önbizalma, és ezzel együtt a képei minősége is.. És nem csak a gép minősége miatt.. pl. Mióta megvan az oly-m, azóta szinte mindegyik fotós szóbaáll velem..:) Kivéve egyet, de ő már csak ilyen.. Azóta én is szivesebben fotózok, és szerintem jobbak a témáim is.
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-03-29 09:26:12 122
Hétvégén én is lőttem pár képet Debrecenben az állatkertben, finoman fogalmazva nem művészfotók, de a gyerekeknek jó lesz emlékbe:

http://www.freeweb.hu/dieroboter/littlemonkey.jpg

http://www.freeweb.hu/dieroboter/libus.jpg

Ez utóbbi vágatlan, csak resize volt.
Egyszer tényleg jó lenne közösen megszállni Nyíregyházán az állatparkot és kattogtatni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!