|
|
|
|
 |
_mirmur_
2005-03-29 09:30:38
|
418
|
nekem csak egy kérdésem van, miért a lámpák topicba irtad ezt a kérdésedet?
miért nem a sony 828-as topicban, vagy a memória kártyás topicba
Azt hiszem a 828-as topicba előbb választ fox kapni mint itt. próbáld meg.
Mint ahogy megnéztem, oda is irtál, de fölöslegesnek tartom hogy több topicba is ugyanazt irod, elég egyszer megkérdezni, a megfelelő topicba. Témától független topicba fölösleges.
mint tanácsként mondtam neked, ne vedd kioktatásnak.
üdv
mirr |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2005-03-29 02:04:27
|
417
|
Lenne egy sürgős kérdésem: milyen max sebességgel írja a Sony F828 adatot a kártyára?
Megéri-e Ultra II Cf-et, vagy ilyen-olyan Extreme-et venni? A memory stick-ről sem találtam adatot, mennyi az írási/olvasási sebessége.
Tehát arra akarok kilyukadni, melyik kártya az optimálisan leggyorsabb az F828-hoz. Valahogy gyorsabbá tehető-e a Raw írása, mert "mezei" CF-el tetűűű... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|