Keresés

Részletes keresés

_mirmur_ Creative Commons License 2005-03-29 09:30:38 418

nekem csak egy kérdésem van, miért a lámpák topicba irtad ezt a kérdésedet?

 

miért nem a sony 828-as topicban, vagy a memória kártyás topicba

 

Azt hiszem a 828-as topicba előbb választ fox kapni mint itt. próbáld meg.

 

Mint ahogy megnéztem, oda is irtál, de fölöslegesnek tartom hogy több topicba is ugyanazt irod, elég egyszer megkérdezni, a megfelelő topicba. Témától független topicba fölösleges.

 

mint tanácsként mondtam neked, ne vedd kioktatásnak.

 

üdv

mirr

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2005-03-29 02:04:27 417

Lenne egy sürgős kérdésem: milyen max sebességgel írja a Sony F828 adatot a kártyára?

Megéri-e Ultra II Cf-et, vagy ilyen-olyan Extreme-et venni? A memory stick-ről sem találtam adatot, mennyi az írási/olvasási sebessége.

Tehát arra akarok kilyukadni, melyik kártya az optimálisan leggyorsabb az F828-hoz. Valahogy gyorsabbá tehető-e a Raw írása, mert "mezei" CF-el tetűűű...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!