|
|
|
|
 |
Axel"
2005-03-28 23:01:14
|
415
|
Én Debrecenben vettem aTenno fotónál akkor oda vigyem? Egyébként szerintem nem rossz (sötét tornateremben ideális!) vaku meg aztán a péztárca' ilyenkor nagy úr :-) Na mind1 holnap valszeg' meek' a cívisvárosba és majd visszaviszem hogy csánjanak vele v.mit mer nem müxik. |
|
A hozzászólás:
 |
mukuszmembran
2005-03-28 22:15:33
|
414
|
Hali!
Nekem is volt valamilyen gagyi soligor vakum (holnapra meg tudom nézni milyen típus)... Azis egyik pillanatról a márikra romlott el... világított a sárga led, hogy feltöltődött, de nem villantott... Elvittem a camera kft-hezl, akik javítottak rajt valamit, de utána 3 villanás után megint megadta magát... utána futottam egy jó kört a szervizzel, mire elhitték, hogy szar a vaku... sajnos nemigazán értettek hozzá:(( Kicseréléték egy-az-egyben a villanócsövet és azóta is működik. bár nem használtam sokat...
Szerintem ha még garis, akkor vidd vissza a szervizbe és megint:), talán második körre sikerül megjavítani nekik...
Üdv! Józsi
|
|
Előzmény:
 |
Axel"
2005-03-26 23:25:08
|
407
|
Nem villan a Soligor DG-340 DZ-m. Mi lehet a baja? Segíjjetek'!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|