|
|
|
|
 |
oncogito
2005-03-28 20:52:50
|
906
|
| Annyit tennék még hozzá, hogy a szülő a saját viselkedésével is oktat - nemcsak szóval! |
|
A hozzászólás:
 |
breien
2005-03-28 20:50:12
|
904
|
bocs, aszem a családban is oktathatjuk a gyermekeinket erre /én ezt tettem, már harminchárom évvel ezelőtt is, s mára már két unokával ajándékoztak meg, s megpróbálom, velük is megismertetni, habár a szüleiknek a feladata, én már csak azt egészítem ki /
Nem csak az iskolától kell várnunk mindent. 6 habár, igazad van, ott is foglalkozhatnának ezzel /
A többivel sajnos, egyetértek. / nagy sajnálatomra / |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|