Keresés

Részletes keresés

Br-1 Creative Commons License 2005-04-02 12:48:51 900

Szia!

Megszöktetek a locsolók elől??))

Igen nagyon jól kijönnek egymással,sőt keresik is egymást ha bújocskáznak.Sőt engem is keres ha éppen nem vagyok szem előtt,mert állandóan ott akar lenni ahol én vagyok.Velem alszik az ágyban.)

Készítettem egy-két képet is róla,amint feltettem a gépre átküldök belőle majd.

 

A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2005-03-28 20:47:05 899

Örülök,hogy jól vagytok! Leányzó már megbékélt,hogy osztozni kell??..)))

 

Elmentünk itthonról..)))

 

Előzmény:
Br-1 Creative Commons License 2005-03-28 20:29:28 898

Szia!!!!

 

   Már hiányoltalak!!!!

Igen Foltika szépen beilleszkedett,nagyon jól viselkedik,nagyon aranyos ciculu.))

Remélem sok locsolód volt!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!