Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-03-28 20:47:05 899

Örülök,hogy jól vagytok! Leányzó már megbékélt,hogy osztozni kell??..)))

 

Elmentünk itthonról..)))

 

A hozzászólás:
Br-1 Creative Commons License 2005-03-28 20:29:28 898

Szia!!!!

 

   Már hiányoltalak!!!!

Igen Foltika szépen beilleszkedett,nagyon jól viselkedik,nagyon aranyos ciculu.))

Remélem sok locsolód volt!!!

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-03-27 19:58:58 895

Kellemes szép ünnepet!

Foltika beilleszkedett már?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!