|
|
|
|
 |
breien
2005-03-28 18:56:37
|
901
|
| Ha a politikusok békén hagyják őket, igen. / miért akarnak mindenhol ott leni, " szavazatot szerezni"? aszem, ebben az esetben nem csak erről van szó, de ez már legyen az ügyészség dolga. |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2005-03-28 18:53:26
|
900
|
| Szerinted manapság (vagy bármikor) a "civil szféra" megbízhatóbb, becsületesebb? Szerinted a becstelenség csak szervezett formában, hatalommal bírva van jelen? |
|
Előzmény:
 |
breien
2005-03-28 18:41:42
|
899
|
Az intézet javára, továbbra is adakozni kell.
Az ügyészség tegye a dolgát, aszem, ebben ők az illetékesek.
A szakmai munkának folytatódnia kell. Az ilyen politikusokat a közelébe sem szabad engedni az ilyen szervezeteknek.
Ugye mennyire hiányzik a civil szféra? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|