Keresés

Részletes keresés

breien Creative Commons License 2005-03-28 18:56:37 901
Ha  a  politikusok  békén  hagyják  őket,   igen.   /  miért  akarnak  mindenhol  ott  leni,  " szavazatot  szerezni"?   aszem,  ebben az  esetben  nem csak  erről  van  szó,  de  ez  már  legyen az  ügyészség  dolga.
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2005-03-28 18:53:26 900
Szerinted manapság (vagy bármikor) a "civil szféra" megbízhatóbb, becsületesebb? Szerinted a becstelenség csak szervezett formában, hatalommal bírva van jelen?
Előzmény:
breien Creative Commons License 2005-03-28 18:41:42 899

Az  intézet  javára,  továbbra  is  adakozni  kell.

 

Az   ügyészség  tegye  a  dolgát,  aszem,  ebben  ők  az  illetékesek.

 

A szakmai  munkának  folytatódnia  kell.  Az  ilyen  politikusokat a  közelébe  sem  szabad  engedni  az  ilyen  szervezeteknek.

 

Ugye  mennyire  hiányzik  a  civil  szféra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!