|
|
|
|
 |
oncogito
2005-03-28 18:53:26
|
900
|
| Szerinted manapság (vagy bármikor) a "civil szféra" megbízhatóbb, becsületesebb? Szerinted a becstelenség csak szervezett formában, hatalommal bírva van jelen? |
|
A hozzászólás:
 |
breien
2005-03-28 18:41:42
|
899
|
Az intézet javára, továbbra is adakozni kell.
Az ügyészség tegye a dolgát, aszem, ebben ők az illetékesek.
A szakmai munkának folytatódnia kell. Az ilyen politikusokat a közelébe sem szabad engedni az ilyen szervezeteknek.
Ugye mennyire hiányzik a civil szféra? |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2005-03-28 18:20:55
|
898
|
Nincs különbség köztünk a szervezet megítélésében. Viszont te mit tudsz tenni? Helyesnek tartod, hogy továbbra is adakozzanak az Intézet számára?
Csak ismételni tudom magam: amit az ember a közvetlen környezetében meg tud tenni, azért felelős. A többit lehet megítélni, de ettől sem jobb sem rosszabb nem lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|