Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2005-03-28 18:53:26 900
Szerinted manapság (vagy bármikor) a "civil szféra" megbízhatóbb, becsületesebb? Szerinted a becstelenség csak szervezett formában, hatalommal bírva van jelen?
A hozzászólás:
breien Creative Commons License 2005-03-28 18:41:42 899

Az  intézet  javára,  továbbra  is  adakozni  kell.

 

Az   ügyészség  tegye  a  dolgát,  aszem,  ebben  ők  az  illetékesek.

 

A szakmai  munkának  folytatódnia  kell.  Az  ilyen  politikusokat a  közelébe  sem  szabad  engedni  az  ilyen  szervezeteknek.

 

Ugye  mennyire  hiányzik  a  civil  szféra?

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2005-03-28 18:20:55 898
Nincs különbség köztünk a szervezet megítélésében.
Viszont te mit tudsz tenni?
Helyesnek tartod, hogy továbbra is adakozzanak az Intézet számára?

Csak ismételni tudom magam: amit az ember a közvetlen környezetében meg tud tenni, azért felelős.
A többit lehet megítélni, de ettől sem jobb sem rosszabb nem lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!