Keresés

Részletes keresés

Br-1 Creative Commons License 2005-03-28 20:29:28 898

Szia!!!!

 

   Már hiányoltalak!!!!

Igen Foltika szépen beilleszkedett,nagyon jól viselkedik,nagyon aranyos ciculu.))

Remélem sok locsolód volt!!!

A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2005-03-27 19:58:58 895

Kellemes szép ünnepet!

Foltika beilleszkedett már?

 

Előzmény:
Br-1 Creative Commons License 2005-03-27 19:32:36 892

Igazán szépek a cicusaid!

Bizonyára sok örömöd telik bennük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!