Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-03-29 08:14:36 121

Nem kell bocsánatot kérned egy ajánlásért! Tényleg jó képek, de nekem a honlappal kapcsolatban két problémám van:

 

1.) Pl. a március 15-ei képtárban rengeteg portré van. Szerintem csak úgy teleobjektívvel ismeretlenek képei kerültek fel a netre. Nem tartom Szerencsésnek azt, hogy "lesi" fotósként egy csomó ember képmását nyílvánosságra hozzuk az ő hozzájárulásuk nélkül. Ha hozzájárulás volt (amit kötve hiszek), akkor ezt a honlapon fel kellene tüntetni.

 

Persze én is szoktam másokat fotózni, ha látok valamilyen érdekes pillanatot, de nem erre koncentrálok, és százszor is meggondolom a nyílvánosságra hozatalt.

 

2.) Az nagyon nem tetszik a honlapon, hogy a képek válogatlanul, ömlesztve kerültek fel, így egy csomó hasonló kép láthatóü. Szerintem meg kell tanulnia mindenkinke a portfólió összeállítását. Az nem megy, hogy lőttem 100 képet, ne nesztek, itt van mind a 100...

 

Más: a hétvégén Bp-en voltunk és megnéztük a Camponában a Tropicáriumot, és a Milenáris parkban egy nagyon tanulságos fotókiállítást "Cigányok, képek, cigány-képek" címmel. Majd rakok fel képeket!

 

Üdv mindenkinek!

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-03-27 17:14:26 120
Nem reklám, de hátha érdekel valakit.. A napokban találtam rá erre a lapra, és sok tanulnivalót láttam benne. Bocsi, ha ismeritek, vagy ha nem tetszik..

http://www.flashpoint.hu/fogi/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!