|
|
|
|
 |
mukuszmembran
2005-03-28 22:15:33
|
414
|
Hali!
Nekem is volt valamilyen gagyi soligor vakum (holnapra meg tudom nézni milyen típus)... Azis egyik pillanatról a márikra romlott el... világított a sárga led, hogy feltöltődött, de nem villantott... Elvittem a camera kft-hezl, akik javítottak rajt valamit, de utána 3 villanás után megint megadta magát... utána futottam egy jó kört a szervizzel, mire elhitték, hogy szar a vaku... sajnos nemigazán értettek hozzá:(( Kicseréléték egy-az-egyben a villanócsövet és azóta is működik. bár nem használtam sokat...
Szerintem ha még garis, akkor vidd vissza a szervizbe és megint:), talán második körre sikerül megjavítani nekik...
Üdv! Józsi
|
|
 |
Axel"
2005-03-27 13:38:21
|
409
|
Szeva!
Nem itt nem ez a gond. Az akksi még biztos hogy tökéletes mert azonnal tölt(2 mp alatt felvilágít a piros led) A narancs led is világít jelzi hogy e-ttl-ben van és ha megnyomom a tesztgombot akkor már nem villan ugyanígy Expo-ra sem. Egy kézimeccsen romlott el 1-ik pillanatról a másikra mert először még villantott. Amúgy nagyon elégedett lennék vele mert ennyit qrvára +ér és teljesítményre is 5. Maj' felhívom a Tenno-t ahol vettem hogy mi lehet a gyíkja még garis javába. Amúgy Canon-ra való és 300D-vel alkalmaztam eddig nagy megelégedéssel.
Üdv:Axel" |
|
 |
Kreta
2005-03-27 00:13:58
|
408
|
Milyen gyűrtóhoz való? Nekem Olyvan és gyönyörűen müx. Elsőre nem sikerült az elemek elhelyezedését értelmeznem, no akkor nekem se villogot:) |
|
A hozzászólás:
 |
Axel"
2005-03-26 23:25:08
|
407
|
Nem villan a Soligor DG-340 DZ-m. Mi lehet a baja? Segíjjetek'!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|