|
|
|
|
 |
SherlockHolmes
2005-03-27 19:47:10
|
30
|
72nm-es vadiújban lett amerikai konyha azért, hogy a konyhából gyerekszoba legyen. Tervezés stádiumában. Ilyen is van. Annak ellenére, hogy a szénszűrős páraelszívó nem volt kivezetve, csak szűrt, és annak ellenére, hogy magyar konyhát kedvelő nejem főzött rendesen, nem volt konyhaszag. Az tény, hogy hagymát pucolni bizony nem jó a szobában, de ez is megoldható. És ez nem volt luxus méretű lakás csak szép nagy, mégis tulképpen a helytakarékosság vitt rá a megoldásra, de nem bántuk meg. Gondoljátok meg, ha család a család és sok időt tölt a konyhában ami igen gyakran előfordul ugye, akkor miért az a legkisebb szeglete a lakásnak. Erre nagyon jó megoldás az amerikai konyha.
|
|
 |
szomi_szomi
2005-03-25 16:33:05
|
25
|
Akkor ugyebár el is hangzottak az elönyök és a hátrányok. :-)
Az én feleségem is sokat föz és kifejezetten rosszul esett neki, hogy mindig mindentöl el van zárva. Az olajban sütés meg különben is egészségtelen. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
I.Blasius
2005-03-25 16:12:56
|
24
|
Milyen jó is az, amikor a kajaszag (olajszag) belepi mind a 45 nm-t a lakásban...
Én laktam egy ideig amerikai konyhás lakásban, nekem nem tetszett emiatt.
Szvsz ha valaki sokat főzőcskézik, akkor nem éri meg, főleg egy olyan lakásban, ahol szinte nincs külön szoba az amerikai konyhás szoba mellett, a szerencsétlen lakók nem tudnak hova elvonulni az esetenként rossz főzéskor keletkező szagok elől. |
|
Előzmény:
 |
2toth
2005-03-25 14:39:12
|
22
|
Nem hiszem, hogy az amerikai konyha sporolási célokat szolgálna. Mennyivel kerülne többe egy lakás, ha még 1 plusz falat is felhúznak? A lakás árához képest elhanyagolható.
Egyébként az amerikai konyha szerintem jó találmány. Egy külön konyhában szerencsétlen háziasszony folyamatosan el van szigetelve a családtól, miközben az éli életét. Én mindig is utáltam egyedül lenni a konyhában, míg a többiek a nappaliban tévéztek vagy mást csináltak. Amerikai konyhával ez a problém a megoldódik. Mivel egy tér az egész, így az ember főzés közben is a családjával lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|