Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-03-27 19:55:43 893
Micsoda ifjonc szőrmók!!!..))))
Br-1 Creative Commons License 2005-03-27 19:32:36 892

Igazán szépek a cicusaid!

Bizonyára sok örömöd telik bennük.

vivi.g Creative Commons License 2005-03-24 19:37:53 890
Nagyon aranyosak!!:))
A hozzászólás:
Lujza8 Creative Commons License 2005-03-24 16:52:48 889

Örömmle olvastam Br történetét az összeszokásról (c: nekemi smost lett új vacakom a régi mellé, bizony nálunk nem volt ilyen sima a solog. Kezdettől fogva ment a fújkálás, a morgás, köpködés, verekedés és harapdálás. Mostanra (másfél hét alatt) jutottunk el  oda, hogy hajlandóak megmaradni nyugodtan egymás mellett, bár még sűrűn csattannak a pofonok... (c:

 

A nagyobbik maccs most kb 7 hónapos gyönyörű házicicalány, a kics pedig 3 hónapos maine coon fiú.

 

íme pár kép:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!