|
|
|
|
 |
ziko3
2005-03-27 19:55:43
|
893
|
| Micsoda ifjonc szőrmók!!!..)))) |
|
 |
Br-1
2005-03-27 19:32:36
|
892
|
Igazán szépek a cicusaid!
Bizonyára sok örömöd telik bennük. |
|
 |
vivi.g
2005-03-24 19:37:53
|
890
|
| Nagyon aranyosak!!:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Lujza8
2005-03-24 16:52:48
|
889
|
Örömmle olvastam Br történetét az összeszokásról (c: nekemi smost lett új vacakom a régi mellé, bizony nálunk nem volt ilyen sima a solog. Kezdettől fogva ment a fújkálás, a morgás, köpködés, verekedés és harapdálás. Mostanra (másfél hét alatt) jutottunk el oda, hogy hajlandóak megmaradni nyugodtan egymás mellett, bár még sűrűn csattannak a pofonok... (c:
A nagyobbik maccs most kb 7 hónapos gyönyörű házicicalány, a kics pedig 3 hónapos maine coon fiú.
íme pár kép:
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|