|
|
|
|
 |
eke
2005-03-25 17:34:34
|
405
|
| a sunpack autozoom 3600 az a korának egyiuk legjobb vakuja volt, ha nem ment tönre a kondenzátora fogod tudni használni... |
|
A hozzászólás:
 |
rámiusz
2005-03-24 12:13:48
|
401
|
Hello mindenkinek.
Meg tudná nekem valaki hozzáértő mondani, hogy a CASIO QV-5700 és a NIKON CoolPix 8700 típusú digitális gépekkel használható-e a SUNPAK AutoZoom 3600 Thyristor típusú vaku? (Utóbbin ugyebár van vakupapucs is. Előbbi csak kábelen keresztül képes vakut vezérelni)
Ja és mi avéleményetek erről a vakuról. Sajnos nem találtam róla semmi infót. Elég régi a cucc. Valamikor a '90-es években vehette a munkahelyem. De amai napig nem volt használva. A teljes készlet a gyári csomagolásában, lényegében bontatlanul hever a szekrény aljában...
Előre is thanx
Üdv. Rámiusz |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|