Keresés

Részletes keresés

eke Creative Commons License 2005-03-25 17:34:34 405
a sunpack autozoom 3600 az a korának egyiuk legjobb vakuja volt, ha nem ment tönre a kondenzátora fogod tudni használni...
A hozzászólás:
rámiusz Creative Commons License 2005-03-24 12:13:48 401

Hello mindenkinek.

 

Meg tudná nekem valaki hozzáértő mondani, hogy a CASIO QV-5700 és a NIKON CoolPix 8700 típusú digitális gépekkel használható-e a SUNPAK AutoZoom 3600 Thyristor típusú vaku?
(Utóbbin ugyebár van vakupapucs is. Előbbi csak kábelen keresztül képes vakut vezérelni)

Ja és mi avéleményetek erről a vakuról. Sajnos nem találtam róla semmi infót. Elég régi a cucc. Valamikor a '90-es években vehette a munkahelyem. De amai napig nem volt használva. A teljes készlet a gyári csomagolásában, lényegében bontatlanul hever a szekrény aljában...

Előre is thanx

 

Üdv. Rámiusz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!