Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-03-24 10:24:02 116
Fú, nem is tudom, utána nézek.
Viszont a pontosság kedvéért a Klauzál téren van, valami raftingos csapat kirándult Ecuadorban és fotóztak egy kis útibeszámolót.
Viszont van egy kiállítás az Olasz Kuturális Központban is, a Délmagyarország fotósaitól.
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-03-23 19:57:23 115
Mikor és meddig tart, tudja valaki?
Előzmény:
BbojsziI Creative Commons License 2005-03-22 21:33:50 114

Szevasztok!

Írhattátok volna hogy szabadtéri fotókiállítás van Szegeden a főtéren!

Így csak véletlenűl akadtam rá!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!