|
|
|
|
 |
papugaja
2005-03-24 10:24:02
|
116
|
Fú, nem is tudom, utána nézek. Viszont a pontosság kedvéért a Klauzál téren van, valami raftingos csapat kirándult Ecuadorban és fotóztak egy kis útibeszámolót. Viszont van egy kiállítás az Olasz Kuturális Központban is, a Délmagyarország fotósaitól. |
|
A hozzászólás:
 |
venge
2005-03-23 19:57:23
|
115
|
| Mikor és meddig tart, tudja valaki? |
|
Előzmény:
 |
BbojsziI
2005-03-22 21:33:50
|
114
|
Szevasztok!
Írhattátok volna hogy szabadtéri fotókiállítás van Szegeden a főtéren!
Így csak véletlenűl akadtam rá! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|