Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
petike23 Creative Commons License 2005-03-23 15:15:52 68

Auf Wiedersehen, Herr Kambekk !

 

/ a többiektől pedig elnézést az offolásért :)

Előzmény:
kambekk Creative Commons License 2005-03-22 22:00:49 67

Áh, otthagytam a IV/IV-et és átnyergeltem az építőiparba :))

 

 

No megyek is, mielőtt offolásért sittre vág az ellen!

 

üdvi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!