|
|
|
|
 |
hoppaaa
2005-03-28 10:30:41
|
32
|
| Eccerű: a felvehető hitel mértéke. MIkor lakást kerestünk, döntő szempont volt, hogy ne legyen amerikai konyhás. És, hogy a két szoba külön bejáratú legyen. Elég nehéz volt ilyet találni, de sikerült. Rémes alaprajzok vannak: a fürdőszoba a hálószobából nyilik..... Tipikus 1-2 emberes lakás, de vendég ne jöjjön. |
|
 |
2toth
2005-03-25 14:21:51
|
21
|
"És szerencsétlen esetben 18milláért az ablakod alatt megy egy nagyforgalmú út."
Szerintem ilyen esetben az ember nem szerencsétlen, hanem hülye. A nagy forgalamas utak általában már elöbb ott vannak, mint a ház. A "szerencsétlen ember" azért sejthetné, hogy a kedvéért később sem fogják elterelni az utat, még ha az építettő ezt is ígéri. |
|
 |
2toth
2005-03-25 14:15:26
|
20
|
Nem kényszerítenek senkit, hogy 45m2-es lakásban lakjon. De mivel a legtöbb ember csak ezt tudja megfizetni, ezért ilyet építenek. Főleg most, hogy itt a fészek rakó is a maga 15 milliós határával. 15 millióból nem nagyon jön ki nagyobb új építésü lakás, ezért ekkorákat építenek.
|
|
 |
Kőkapu
2005-03-23 12:54:39
|
15
|
| Viszont ezt a szerencsétlen esetet (forgalmas út) már akkor is tudja a vevő, amikor a szerződést aláírja. |
|
A hozzászólás:
 |
NeomatiK
2005-03-23 12:39:41
|
14
|
És szerencsétlen esetben 18milláért az ablakod alatt megy egy nagyforgalmú út. Ablak állandóan csukva a nagy zaj és bűz miatt. Pl. Amfi ház (3. kerület).
Ami meg nem az útra néz, ott a ház szomszédos szárnya bámul a képedbe.
Másfelöl meg nem értem, hogy miért kényszerítenek embereket 45 m2-es zugokba. Az épülő lakások 70%-a szerintem nem nagyobb alapterületű. |
|
Előzmény:
 |
petike23
2005-03-21 18:17:29
|
11
|
"Amerikai konyha" = nincs konyha, hanem a nappali egyik sarka van konyhának berendezve.
és mindenütt a low cost.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|