Keresés

Részletes keresés

hoppaaa Creative Commons License 2005-03-28 10:30:41 32
Eccerű: a felvehető hitel mértéke. MIkor lakást kerestünk, döntő szempont volt, hogy ne legyen amerikai konyhás. És, hogy a két szoba külön bejáratú legyen. Elég nehéz volt ilyet találni, de sikerült. Rémes alaprajzok vannak: a fürdőszoba a hálószobából nyilik..... Tipikus 1-2 emberes lakás, de vendég ne jöjjön.
2toth Creative Commons License 2005-03-25 14:21:51 21
"És szerencsétlen esetben 18milláért az ablakod alatt megy egy nagyforgalmú út."

Szerintem ilyen esetben az ember nem szerencsétlen, hanem hülye. A nagy forgalamas utak általában már elöbb ott vannak, mint a ház. A "szerencsétlen ember" azért sejthetné, hogy a kedvéért később sem fogják elterelni az utat, még ha az építettő ezt is ígéri.
2toth Creative Commons License 2005-03-25 14:15:26 20
Nem kényszerítenek senkit, hogy 45m2-es lakásban lakjon. De mivel a legtöbb ember csak ezt tudja megfizetni, ezért ilyet építenek. Főleg most, hogy itt a fészek rakó is a maga 15 milliós határával. 15 millióból nem nagyon jön ki nagyobb új építésü lakás, ezért ekkorákat építenek.
Kőkapu Creative Commons License 2005-03-23 12:54:39 15
Viszont ezt a szerencsétlen esetet (forgalmas út) már akkor is tudja a vevő, amikor a szerződést aláírja.
A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2005-03-23 12:39:41 14

És szerencsétlen esetben 18milláért az ablakod alatt megy egy nagyforgalmú út. Ablak állandóan csukva a nagy zaj és bűz miatt. Pl. Amfi ház (3. kerület).

Ami meg nem az útra néz, ott a ház szomszédos szárnya bámul a képedbe.

 

Másfelöl meg nem értem, hogy miért kényszerítenek embereket 45 m2-es zugokba. Az épülő lakások 70%-a szerintem nem nagyobb alapterületű.

Előzmény:
petike23 Creative Commons License 2005-03-21 18:17:29 11

"Amerikai konyha" = nincs konyha, hanem a nappali egyik sarka van konyhának berendezve.

 

és mindenütt a low cost..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!