|
|
|
|
 |
wamzer
2005-03-22 09:00:00
|
63
|
| Azt elhiszem, hogy baromira idegesítő, mikor a megrendelő nem tudja, mit akar. Kolleganőm pl. felújáts közben jött rá, hogy máshova akarja tenni a fürdőszobáját. |
|
 |
petike23
2005-03-22 08:50:20
|
61
|
Szia,
én eddig csak megrendelő voltam :), de szerintem azért lennének érdekesek itt a megrendelők melléfogásai, hogy nehogy mi, a többi "laikus" is elkövessük azokat.
Pl. egy ismerősöm falra rögzített WC-t akart Ytong falra.
Felvilágosították, hogy Ytongra nem lehet, hanem csinálni kell egy beton falazatot a WC-nek, az elbírja.
Na, ez pl. olyan dolog, ami egy hozzáértőnek evidens, de egy laikusnak lehet, hogy nem.
Ezért érdekelnének a megrendelői melléfogások is. :)
Üdv: Péter |
|
A hozzászólás:
 |
blade500
2005-03-21 21:22:03
|
60
|
Szia Péter! A kérdésedből nem igazán jön le, hogy mint kivitelező v. megrendelő szeretnél okulni, nem vagyok egy mágus sem tanító, a szakmámban arra törekszem hogy minnél jobb legyek. A legtöbb probléma abból akad a megrendelő részéről, hogy ő sem tudja igazán mit akar. Én személy szerint addig nem állok neki egy munkának sem amíg ki nem veséztük a lehetőségeket és teljesen egyet nem értünk mindenben. |
|
Előzmény:
 |
petike23
2005-03-21 11:40:18
|
58
|
"Azért lehetne ám egy "Vélemények a megrendelőkről" topikot is nyitni. Ott is rengeteg probléma tudna megjelenni."
Szia,
szerintem érdemes lenne, ha nem is külön topicban, hanem pl. itt.
Hadd okuljunk.. :)
Üdv: Péter |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|