Keresés

Részletes keresés

_chela Creative Commons License 2005-03-21 16:06:20 8

Megtudhatnam melyik az a ceg? Hatha az en lakasom is eppen ezen tarsasag "gondozasaban" epul... :(

 

Komolyra forditva a szot, tenyleg nagyon gany dolgokat tudnak csinalni, az itt talalhato topicokban borzalmas dolgok olvashatoak...

 

De kar lenne leegyszerusiteni a kerdes arra, hogy barki is azert vesz ujepitesut, mert "Gyonyoru Vadrozsa Lakoparkban" akar lakni, meg ilyenek.

 

En elhiszem hogy sok jo hasznalt lakas van, de ne  feledjetek azt sem (mint pl en, mint elso lakast vasarlo eseteben), hogy az ujepitesure tobb hitelt adnak, mint a hasznaltra.. (mar ami a kedvezmenyes kamatot illeti). Mar pedig ha van egy keveske onreszed, de mondjuk 5 milla helyett 6tal kene megpotolni hitel formajaban, akkor mar eleg elgondolkodtato a dolog...

 

En bizom benne, hogy nem minden uj epitesu szar. Persze az is elofordulhat, hogy megbizhato ceg vegez rossz munkat, biztos van ilyen is...

De en ugy veszem eszre, hogy a regi lakasok arai is sokszor ott vannak, mint az ujake, persze ott van a panel is... De en inkabb nem szeretnek panelban lakni (higgyetek el, panel: nem=ujepitesu!)

hoppaaa Creative Commons License 2005-03-21 16:05:30 7
A mienk ugyan nem lakópark, de újépítésű. És semmi gond nincs vele. Kop-kop-kop.
A hozzászólás:
arlesi Creative Commons License 2005-03-21 15:24:03 6
A legtöbb tulajdonképpen ugyanolyan mint a panel, másfélszeres áron. A barátnőm januárban költözött egy ilyen kis csodába, kiderült pl. hogy csak a külső falak vannak téglából a válszfal beton. Együtt kel, fekszik az egész ház, a laminált parketta már most kopott, a burkolókő sarkai letöredeznek, a fűtés nem szabályozható rendesen, a folyosó ugy néz ki mint az okádék, és penész mindenhol. 42 nm 15 millióért. És ezt egy állítólag megbízható cég építette, képzeld a többit.
Előzmény:
TomAce Creative Commons License 2005-03-21 13:41:20 -

Arra lennek kivancsi, hogy szerintetek is szar mindegyik ujepitesu lakopark?

-vekony falak

-lakotelep feeling

-2 ev mulva osszedol a kisporolt alapanyagok miattl

-fel evet-evet csuszik az atadas, es akkor se olyan amilyet akartal

-amikor el akarod adni, mar eleve 10-20%-al kevesebbet er, mert mar nem uj lakas

 

Szal osszesegeben a velemenyek erdekelnenek pro- es kontra, hogy szerintetek az ujepitesu, vagy a regi tarsas hazak a jobbak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!