Keresés

Részletes keresés

tgabika11 Creative Commons License 2005-03-21 15:04:22 4

Itt is vannak kivételek.

Még lakóparkon belül is. Nem mindegy, hogy a lakáson melyik alvállalkozó dolgozott.

Milyen részegen, mennyire flegmán...

De most már annyival nem kedvezményesebb az új, mint az alighasznált, már kipróbált!

A hozzászólás:
manojoe Creative Commons License 2005-03-21 14:56:06 3

Mivel a szocpol összege nagyobb, mint a használt lakások esetében, a férjemmel mi is nagy hévvel vetettük bele magunkat az újépítésű lakásokról szóló hirdetések böngészésébe. A lelkesedésünk akkor kezdett el lohadni, amikor a boldog újlakástulaj barátaink elkezdtek pereskedni a kivitelezővel. Két ismerős családnak a város két külön pontján, más kivitelezőtől vásárolt lakásukkal ugyanazok a problémáik adódtak: feljött a parketta, az ablakok alatt beázott a fal, az ablaküvegek között megült a pára, a fürdőszoba penészedik (fél évvel az átadás után!). kiderült, a tetőszerkezetből alapvető dolgokat spóroltak ki, az ablakokat rosszul szigetelték, valami ritka hitvány anyaggal ragasztották a csempéket, satöbbi.

 

Én már ott tartok, hogy ebben a kurvanagy újlakásdömpingben amit "jó áron"adnak, az szinte biztos hogy elgányolt munka, mert a különbözetet az alapanyogokon spórolják meg, de amit drágán adnak, az se garanáltan jó vétel. Az első lakóparkok még minőséget nyújtottak, a nővérem egy ilyenben lakik, de a mostaniak...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!