|
|
|
|
 |
tgabika11
2005-03-21 15:04:22
|
4
|
Itt is vannak kivételek.
Még lakóparkon belül is. Nem mindegy, hogy a lakáson melyik alvállalkozó dolgozott.
Milyen részegen, mennyire flegmán...
De most már annyival nem kedvezményesebb az új, mint az alighasznált, már kipróbált! |
|
A hozzászólás:
 |
manojoe
2005-03-21 14:56:06
|
3
|
Mivel a szocpol összege nagyobb, mint a használt lakások esetében, a férjemmel mi is nagy hévvel vetettük bele magunkat az újépítésű lakásokról szóló hirdetések böngészésébe. A lelkesedésünk akkor kezdett el lohadni, amikor a boldog újlakástulaj barátaink elkezdtek pereskedni a kivitelezővel. Két ismerős családnak a város két külön pontján, más kivitelezőtől vásárolt lakásukkal ugyanazok a problémáik adódtak: feljött a parketta, az ablakok alatt beázott a fal, az ablaküvegek között megült a pára, a fürdőszoba penészedik (fél évvel az átadás után!). kiderült, a tetőszerkezetből alapvető dolgokat spóroltak ki, az ablakokat rosszul szigetelték, valami ritka hitvány anyaggal ragasztották a csempéket, satöbbi.
Én már ott tartok, hogy ebben a kurvanagy újlakásdömpingben amit "jó áron"adnak, az szinte biztos hogy elgányolt munka, mert a különbözetet az alapanyogokon spórolják meg, de amit drágán adnak, az se garanáltan jó vétel. Az első lakóparkok még minőséget nyújtottak, a nővérem egy ilyenben lakik, de a mostaniak...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|