|
|
|
|
 |
TomAce
2005-03-21 15:17:20
|
5
|
| Pedig itt a forumon is csupa ilyen topicrol olvasni, Rozsa park, Zold udvar, Fekete lakopark, stb. Szal rengetegen megis veszik ezeket. |
|
A hozzászólás:
 |
FOCUS
2005-03-21 14:36:59
|
2
|
A "lakópark" kifejezés népszerűsége és exluzivitiást sejtető csengése adja el ezeket a lakótelepeket. Érdemes megnézni a vásárlói kört. Tisztelet a kivételeknek.
Remek használt kégliket lehet kapni, de akkor nem mondhatja el hogy ő a szentrózsakirálypálász lakóparkban vett lakást.
|
|
Előzmény:
 |
TomAce
2005-03-21 13:41:20
|
-
|
Arra lennek kivancsi, hogy szerintetek is szar mindegyik ujepitesu lakopark?
-vekony falak
-lakotelep feeling
-2 ev mulva osszedol a kisporolt alapanyagok miattl
-fel evet-evet csuszik az atadas, es akkor se olyan amilyet akartal
-amikor el akarod adni, mar eleve 10-20%-al kevesebbet er, mert mar nem uj lakas
Szal osszesegeben a velemenyek erdekelnenek pro- es kontra, hogy szerintetek az ujepitesu, vagy a regi tarsas hazak a jobbak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|