Keresés

Részletes keresés

TomAce Creative Commons License 2005-03-21 15:17:20 5
Pedig itt a forumon is csupa ilyen topicrol olvasni, Rozsa park, Zold udvar, Fekete lakopark, stb. Szal rengetegen megis veszik ezeket.
A hozzászólás:
FOCUS Creative Commons License 2005-03-21 14:36:59 2

A "lakópark" kifejezés népszerűsége és exluzivitiást sejtető csengése adja el ezeket a lakótelepeket. Érdemes megnézni a vásárlói kört. Tisztelet a kivételeknek.

Remek használt kégliket lehet kapni, de akkor nem mondhatja el hogy ő a szentrózsakirálypálász lakóparkban vett lakást.

 

 

 

Előzmény:
TomAce Creative Commons License 2005-03-21 13:41:20 -

Arra lennek kivancsi, hogy szerintetek is szar mindegyik ujepitesu lakopark?

-vekony falak

-lakotelep feeling

-2 ev mulva osszedol a kisporolt alapanyagok miattl

-fel evet-evet csuszik az atadas, es akkor se olyan amilyet akartal

-amikor el akarod adni, mar eleve 10-20%-al kevesebbet er, mert mar nem uj lakas

 

Szal osszesegeben a velemenyek erdekelnenek pro- es kontra, hogy szerintetek az ujepitesu, vagy a regi tarsas hazak a jobbak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!