Keresés

Részletes keresés

blade500 Creative Commons License 2005-03-21 21:22:03 60
Szia Péter!
A kérdésedből nem igazán jön le, hogy mint kivitelező v. megrendelő szeretnél okulni, nem vagyok egy mágus sem tanító, a szakmámban arra törekszem hogy minnél jobb legyek. A legtöbb probléma abból akad a megrendelő részéről, hogy ő sem tudja igazán mit akar. Én személy szerint addig nem állok neki egy munkának sem amíg ki nem veséztük a lehetőségeket és teljesen egyet nem értünk mindenben.
A hozzászólás:
petike23 Creative Commons License 2005-03-21 11:40:18 58

"Azért lehetne ám egy "Vélemények a megrendelőkről" topikot is nyitni. Ott is rengeteg probléma tudna megjelenni."

 

Szia,

 

szerintem érdemes lenne, ha nem is külön topicban, hanem pl. itt.

 

Hadd okuljunk.. :)

 

Üdv: Péter

Előzmény:
blade500 Creative Commons License 2005-03-20 09:26:10 53
Sziasztok.
Azért lehetne ám egy "Vélemények a megrendelőkről" topikot is nyitni. Ott is rengeteg probléma tudna megjelenni. Bár a mesterek közé tartozom nem vonulnék teljesen az ő védelmükre sem, mert sajnos sokmindenben igazatok van bár ezt én nem veszem magamra.
Üdv Zsolti.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!