|
|
|
|
 |
blade500
2005-03-21 21:22:03
|
60
|
Szia Péter! A kérdésedből nem igazán jön le, hogy mint kivitelező v. megrendelő szeretnél okulni, nem vagyok egy mágus sem tanító, a szakmámban arra törekszem hogy minnél jobb legyek. A legtöbb probléma abból akad a megrendelő részéről, hogy ő sem tudja igazán mit akar. Én személy szerint addig nem állok neki egy munkának sem amíg ki nem veséztük a lehetőségeket és teljesen egyet nem értünk mindenben. |
|
A hozzászólás:
 |
petike23
2005-03-21 11:40:18
|
58
|
"Azért lehetne ám egy "Vélemények a megrendelőkről" topikot is nyitni. Ott is rengeteg probléma tudna megjelenni."
Szia,
szerintem érdemes lenne, ha nem is külön topicban, hanem pl. itt.
Hadd okuljunk.. :)
Üdv: Péter |
|
Előzmény:
 |
blade500
2005-03-20 09:26:10
|
53
|
Sziasztok. Azért lehetne ám egy "Vélemények a megrendelőkről" topikot is nyitni. Ott is rengeteg probléma tudna megjelenni. Bár a mesterek közé tartozom nem vonulnék teljesen az ő védelmükre sem, mert sajnos sokmindenben igazatok van bár ezt én nem veszem magamra. Üdv Zsolti. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|