|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-03-21 08:27:40
|
89
|
| Bobby! Ezt a humor kategóriába szántad? Arra gondolok, hogy a modell és a kép orra is ugyanúgy ferdül. Egyébként a belső fény volt ilyen "lilás" ? |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-03-20 23:23:45
|
88
|
Igen. Az E-10 nem cserélhető obis, viszont az alap jó fényerejü. Sokat fotózok én is minden vaku nélkül.. Másrészt a belső vakuja szerintem, és mások szerint is, kiemelkedően jó.. Harmadrészt valóban lehet a külsőt és a belsőt együtt használni.. negyedszer, azt mondják( Én nem tudom..), hogy az FL-40 nagyon álat..:)) Egy nagy bajom van ezzel a géppel vakuügyileg, hogy nem bír 1-et villanni, csak minimum 3-at...:( Így mér fényt, vagy mit... Mondjuk az eredmény tényleg jó szerintem... Itt egy kép.. Nagy teremben készült, nem túl jó fényviszonyokkal, vaku nélkül.. Szerintem egész jó lett.. Remélem nem haragszik meg, a modell...:) Nézek valami vakusat is, de kehet csak holnap... |
|
Előzmény:
 |
DIE_ROBOTER
2005-03-20 22:09:32
|
87
|
| Ha jól tudom, az E-10, E-20 egyik különlegessége, hogy a belső vakut kombinálni tudja a külső vakuval, és így 2 fejes vakuként működik. Nagyon jó eredményt lehet vele elérni. A kép amit belinkeltem az első hozzászólásomban, az is vakuval készült, a fény egy részét a diffúzorlappal a témára közvetlenül juttatva, a fény nagyobb részét indirekten oldalról veretve. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|