|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-03-20 21:51:00
|
86
|
A külső vakutól egyébként ne várj sokat! Ha direktbe vakuzol, az tönkreteszi az árnyékokat, az árnyalatokat, és a téma mögött rendkívül csúnya, éles árnyékot produkál.
Így ha csak lehet, deríteni kell, de ahhoz meg nagy kulcsszámú vaku szükséges. Én ha csak tudom, kerülöm a vaku használatát, azonban beltérben kevés fénynél nagy fényerejű objektívre van szükség, ami szintén "lé" kérdése. Bár a te vázad, ha jól értettem nem cserélhető optikás.
Szóval végül is nem mondtam semmit. Mindenesetre a külső vaku azért tényleg jobb, mint a beépített. |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-03-20 20:49:44
|
85
|
| Pro Archi díjkiosztó gálahangverseny. Elég gyengék lettek.. Még mindíg nincs meg a külső vakum(FL-40)...:( Kéne egy kis lé hozzá... |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-03-20 20:32:59
|
84
|
| Köszi és a koncerten te fotóztál? Ez milyen koncert volt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|