Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-03-20 20:03:23 82
Engem, érdekel a hangverseny is! 300eoss képei hol vannak a neten?
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-03-20 19:57:52 81
300eoss pénteken volt, én már láttam a képeket..:) Na, meg kint van a web-en is. (Ő ingyen jár ezekre...) Én ma a hangversenyen voltam, bár az gondolom annyira nem izgat senkit...:)
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-20 19:20:42 80

Nekem inkább a hétvége lenne jó, bár mostanában még túl hamar megy le a nap, ezért munkanap estefelé még nem lenne jó.

 

Szóval legközelebb április 2-a, 3-a szabad.

 

Egyébként volt ma valaki a Buszacsában az autókiállításon? Nekem nem volt 1200 Ft-ért menni. Annyit nem ért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!