|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-03-20 20:03:23
|
82
|
| Engem, érdekel a hangverseny is! 300eoss képei hol vannak a neten? |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-03-20 19:57:52
|
81
|
| 300eoss pénteken volt, én már láttam a képeket..:) Na, meg kint van a web-en is. (Ő ingyen jár ezekre...) Én ma a hangversenyen voltam, bár az gondolom annyira nem izgat senkit...:) |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-03-20 19:20:42
|
80
|
Nekem inkább a hétvége lenne jó, bár mostanában még túl hamar megy le a nap, ezért munkanap estefelé még nem lenne jó.
Szóval legközelebb április 2-a, 3-a szabad.
Egyébként volt ma valaki a Buszacsában az autókiállításon? Nekem nem volt 1200 Ft-ért menni. Annyit nem ért. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|