Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-03-20 19:20:42 80

Nekem inkább a hétvége lenne jó, bár mostanában még túl hamar megy le a nap, ezért munkanap estefelé még nem lenne jó.

 

Szóval legközelebb április 2-a, 3-a szabad.

 

Egyébként volt ma valaki a Buszacsában az autókiállításon? Nekem nem volt 1200 Ft-ért menni. Annyit nem ért.

A hozzászólás:
Ogányó Creative Commons License 2005-03-20 19:05:52 79

Sziasztok !

 

Nagyon megült a topic.

Csináljunk egy találkozót.

 

Pl írja be mindenki, hogy kb 2 héten belül mikor érne rá.

 

 

Ogányó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!