|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-03-20 19:20:42
|
80
|
Nekem inkább a hétvége lenne jó, bár mostanában még túl hamar megy le a nap, ezért munkanap estefelé még nem lenne jó.
Szóval legközelebb április 2-a, 3-a szabad.
Egyébként volt ma valaki a Buszacsában az autókiállításon? Nekem nem volt 1200 Ft-ért menni. Annyit nem ért. |
|
A hozzászólás:
 |
Ogányó
2005-03-20 19:05:52
|
79
|
Sziasztok !
Nagyon megült a topic.
Csináljunk egy találkozót.
Pl írja be mindenki, hogy kb 2 héten belül mikor érne rá.
Ogányó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|