Keresés

Részletes keresés

petike23 Creative Commons License 2005-03-21 11:40:18 58

"Azért lehetne ám egy "Vélemények a megrendelőkről" topikot is nyitni. Ott is rengeteg probléma tudna megjelenni."

 

Szia,

 

szerintem érdemes lenne, ha nem is külön topicban, hanem pl. itt.

 

Hadd okuljunk.. :)

 

Üdv: Péter

wamzer Creative Commons License 2005-03-21 09:19:10 56
nagyon igazad van, és az is jó, hogy mester is ír ide, mert vitázni (vagyis inkább eszmét cserélni) úgy lehet igazán. A hülye kuncsaftok meg legalább annyira gázok, mint a hülye mesterek.
A hozzászólás:
blade500 Creative Commons License 2005-03-20 09:26:10 53
Sziasztok.
Azért lehetne ám egy "Vélemények a megrendelőkről" topikot is nyitni. Ott is rengeteg probléma tudna megjelenni. Bár a mesterek közé tartozom nem vonulnék teljesen az ő védelmükre sem, mert sajnos sokmindenben igazatok van bár ezt én nem veszem magamra.
Üdv Zsolti.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!