|
|
|
|
 |
petike23
2005-03-21 11:40:18
|
58
|
"Azért lehetne ám egy "Vélemények a megrendelőkről" topikot is nyitni. Ott is rengeteg probléma tudna megjelenni."
Szia,
szerintem érdemes lenne, ha nem is külön topicban, hanem pl. itt.
Hadd okuljunk.. :)
Üdv: Péter |
|
 |
wamzer
2005-03-21 09:19:10
|
56
|
| nagyon igazad van, és az is jó, hogy mester is ír ide, mert vitázni (vagyis inkább eszmét cserélni) úgy lehet igazán. A hülye kuncsaftok meg legalább annyira gázok, mint a hülye mesterek. |
|
A hozzászólás:
 |
blade500
2005-03-20 09:26:10
|
53
|
Sziasztok. Azért lehetne ám egy "Vélemények a megrendelőkről" topikot is nyitni. Ott is rengeteg probléma tudna megjelenni. Bár a mesterek közé tartozom nem vonulnék teljesen az ő védelmükre sem, mert sajnos sokmindenben igazatok van bár ezt én nem veszem magamra. Üdv Zsolti. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|