|
|
|
|
 |
venge
2005-03-20 12:14:28
|
113
|
Komolyan érdekelne, csak a szabadidőm, ami kevés!
De valahogy megoldom! |
|
A hozzászólás:
 |
jiljil
2005-03-20 09:11:28
|
112
|
A kép lemaradt, de talán most sikerül! |
|
Előzmény:
 |
venge
2005-03-19 19:47:01
|
109
|
Üdv jiljil!
Így igaz! Nemcsak, hogy találkoztunk, de egy konvertert is vettem tőled!
Megy még a csillagok fotózása? Dobhatnál fel ide egy-két tömörített képet!
Akkoriban mondtad, hogy gyártanál eladásra is ilyen távcsövet. Érdekelne a dolog! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|