Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005-03-20 12:14:28 113

Komolyan érdekelne, csak a szabadidőm, ami kevés!

De valahogy megoldom!

A hozzászólás:
jiljil Creative Commons License 2005-03-20 09:11:28 112
A kép lemaradt, de talán most sikerül!80/600
Előzmény:
venge Creative Commons License 2005-03-19 19:47:01 109

Üdv jiljil!

Így igaz! Nemcsak, hogy találkoztunk, de egy konvertert is vettem tőled!

Megy még a csillagok fotózása? Dobhatnál fel ide egy-két tömörített képet!

Akkoriban mondtad, hogy gyártanál eladásra is ilyen távcsövet. Érdekelne a dolog!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!