|
|
|
|
 |
jiljil
2005-03-20 09:11:28
|
112
|
A kép lemaradt, de talán most sikerül! |
|
 |
jiljil
2005-03-20 09:06:28
|
111
|
| Természetesen össze tudunk rakni meg van készen is egy kettő! Egyszer el kellene jönnöd kipróbálni ezeket! |
|
A hozzászólás:
 |
venge
2005-03-19 19:47:01
|
109
|
Üdv jiljil!
Így igaz! Nemcsak, hogy találkoztunk, de egy konvertert is vettem tőled!
Megy még a csillagok fotózása? Dobhatnál fel ide egy-két tömörített képet!
Akkoriban mondtad, hogy gyártanál eladásra is ilyen távcsövet. Érdekelne a dolog! |
|
Előzmény:
 |
jiljil
2005-03-17 07:30:57
|
106
|
Üdv mindenkinek!
Szegedi, illetve hasonló érdeklődésű lévén örömmel láttam e csapat szerveződését. Vengével mintha már személyesen is találkoztam volna az egyik szegedi fotósboltban -majd kiderül.
Van elég sok szabadidőm, gépkocsim, egy 10D-m és néhány optikám. Szívesen csapódok a közös programokhoz!
jiljil |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|