Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-03-18 22:53:24 75

Én valószínű, hogy elmegyek a kiállításra. Mindenesetre, ha valaki kint volt, mutasson egy-két képet!

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-03-18 22:37:09 74
Bár, lehet megkérem 300eoss-t, hogy ugorjon már ki.. Neki is jól jön egy kis kiegészítő lé.. Én meg ingyé' fotózok az Index-nek...:(
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-18 22:18:38 72

Jobbulást! Akkor nyáron nem mész a Balcsira dolgozni?

 

Más: holnap-holnap után nem megy valaki a Buszacsába a veteránautókiállításra?

 

Bobby te hivatalból ott leszel? Vagy mást küldenek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!